Kviečia IX paramos koncertas „Muzikinis linkėjimas“

image

„Gražią tradiciją verta tęsti“, – tokia mintis vienija muzikus, dar 2010-aisiais pirmą kartą susibūrusius bendram tikslui – siųsti muzikinius linkėjimus vaikams, kovojantiems su onkologine liga. Liepos 5 d., 19 val. jau devintą kartą į sceną žengsiantys muzikai kviečia būti kartu su mažaisiais kovotojais, kuriems ypač svarbus mūsų visų dėmesys ir parama.

Trečius metus po Kristupo vasaros festivalio sparnu Šv. Kotrynos bažnyčioje aidėsiantis paramos koncertas „Muzikinis linkėjimas“ šiais metais bus sklidinas rinktinių muzikos kūrinių interpretacijų tiesiai iš jaunųjų muzikų širdžių.

„Koncertas byloja apie rūpestį ir meilę žmogui. Tai prasmingi dalykai, be galo svarbūs ir su liga kovojantiems vaikams, ir ypač – jų artimiesiems“, – sako paramos koncerte jau ketvirtą kartą dalyvausianti operos solistė sopranas Jomantė Šležaitė.

Vakaro metu su pianiste Simona Zajančauskaite į sceną žengs smuikininkė Dalia Kuznecovaitė ir fleitininkas Vytenis Gurstis, fortepijonu skambins pianistas Jurgis Aleknavičius, skambės violončelininko Dmitri Yanov ir pianistės Akvilės Šileikaitės duetas, smuiku grieš Justina Auškelytė, aidės arfininkės Agnės Keblytės ir fleitininko Pauliaus Gefeno interpretuojama muzika, balsu kerės sopranas Jomantė Šležaitė.
Muzikiniai linkėjimai vaikams skambės rinktiniais įvairių epochų autorių kūrybos garsais: Camillio Saint-Saenso, Giacomo Puccini, Astoro Piazzollos ir kitų autorių kūriniais.

Drauge su muzikais lengvą poezijos dvelksmą dovanos skaitovė Greta Antanavičiūtė, o apie labdaros ir paramos fondą „Rugutė“, globojantį onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas, papasakos ir „Muzikinio linkėjimo“ keliu ves koncerto vedėjai – Gerūta Griniūtė ir Dominykas Vaitiekūnas.

Visos koncerto metu paaukotos lėšos skiriamos labdaros ir paramos fondui „Rugutė“.

Įėjimas laisvas.

Siųskime Muzikinį linkėjimą kartu!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.