Muzikinis linkėjimas 2015

Koncerto atlikėjaiLiepos 3-iosios vakarą Šv. Kotrynos bažnyčioje suskambo jau septintas paramos koncertas „Muzikinis linkėjimas“. Džiugu, kad antrus metus bendradarbiaujant su Kristupo vasaros festivaliu, šiais metais koncertas pirmą kartą buvo tiesiogiai transliuojamas LRT KULTŪROS kanalu ir LRT KLASIKOS radijo bangomis. Taip pat šiais metais visi, stebintys ir klausantys koncertą, turėjo galimybę prisidėti prie paramos vaikams ne tik skirdami norimą auką į skaidrią aukų dėžutę, bet ir paaukoti skambindami nurodytais trumpaisiais telefono numeriais.

Spalvingais muzikiniais numeriais atlikėjai kvietė kartu siųsti geriausias mintis ir palaikymą mažiesiems kovotojams, besistengiantiems įveikti onkologinę ligą. Smuikininkė Dalia Kuznecovaitė, arfininkė Liucilė Vilimaitė, saksofonininkas Dominykas Grigaliūnas, fleitininkas Paulius Gefenas, klarnetininkas Vytautas Giedraitis, trimitininkas Dominykas Vyšniauskas, dainininkai Greta Antanavičiūtė, Jomantė Šležaitė, Marta Lukošiūtė, Vaidrius Smilinskas, pianistai Simona Zajančauskaitė, Akvilė Šileikaitė, Arnas Mikalkėnas, dirigentė Giedrė Šlekytė bei vakaro vedėjai Dominykas Vaitiekūnas ir Gerūta Griniūtė kvietė į dviejų valandų muzikinę kelionę, kurios metu su labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ veikla žiūrovai ir klausytojai buvo supažindinami vaizdo siužetuose.

Aukų dėžutėje radome 175 eurus, o trumpaisiais telefono numeriais iki koncerto pabaigos paaukoti 1139 eurai (šiuo metu telefonais paaukota suma siekia 1298 eurus). Dėkojame visiems aukojusiems ir prisidėjusiems!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurių pastangomis „Muzikinis linkėjimas“ gyvuoja ir auga: Kristupo vasaros festivaliui, dizainerei Vaidonei Dabriškaitei, UAB „Vilniaus skaitmeninė spauda“, LRT KULTŪRAI, LRT KLASIKAI, LRT.lt, visai LRT kūrybinei grupei, savanoriams, klausytojams, visiems, esantiems kartu!

Koncerto nuotraukos – galerijoje.

Muzikinis linkëjimasGruodžio 20 dieną Vilniaus paveikslų galerijos menėje visų, neabejingų klasikinei muzikai, laukė aštuntasis paramos koncertas „Muzikinis linkėjimas“. Antrą kartą klausytojus sukvietę gražiausių žiemos švenčių laikotarpiu, jaunieji atlikėjai ragino palaikyti ir kartu siųsti nuoširdžius linkėjimus vaikams, kovojantiems su onkologinėmis ligomis. Pianistė Akvilė Šileikaitė, pianistas ir dainininkas Vaidrius Smilinskas, dainininkė Jomantė Šležaitė, fleitininkas Paulius Gefenas, klarnetininkas Rimvydas Savickas, ansamblio „Thirty Fingers Trio“ nariai smuikininkė Lora Kmieliauskaitė, violončelininkas Arnas Kmieliauskas ir pianistė Marta Finkelštein, dueto „Duo Marzipan“ atstovės dainininkė Greta Antanavičiūtė ir arfininkė Liucilė U. Vilimaitė, dueto „Soul Moustache“nariai dainininkė Vytautė Pupšytė ir pianistas Vytis Smolskas bei vakaro vedėjai Gerūta Griniūtė ir Mantas Vilimas muzikos garsais kvietė pajusti artėjančias šv. Kalėdas ir prisidėti prie labdaros ir paramos fondo „Rugutė“, globojančio onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas, veiklos.

Vakaro metu klausytojai fondui buvo paaukojo 221 eurą.

Siunčiame nuoširdžias padėkas visiems, „Muzikinio linkėjimo“ dalyviams ir klausytojams, tiems, kurie padeda koncerto idėjai gyvuoti: Lietuvos dailės muziejui, dizainerei Vaidonei Dabriškaitei, UAB „Vilniaus skaitmeninė spauda“, LRT KULTŪRAI, visai LRT kūrybinei grupei, ACM lauko reklamai, portalui „Bernardinai.lt“, savanoriams ir visiems, esantiems kartu!

Koncertas bus rodomas LRT KULTŪROS kanalu.

Koncerto nuotraukos – galerijoje.