Muzikinis linkėjimas 2013

Koncerto „Muzikinis linkėjimas“ atlikėjai

2013 m. birželio 15-osios vakarą paramos koncertas „Muzikinis linkėjimas“ pirmą kartą skambėjo Kaune. Vytauto Didžiojo universiteto Didžioji aula sulaukė būrio klausytojų, panorusių šeštadienio vakarą praleisti su klasikine muzika ir palaikyti bei paremti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Vakaro metu jaunieji muzikai klausytojams dovanojo D. Scarlatti, L. van Beethoveno, S. Rachmaninovo, G. Pierné, C. Debussy, C. Delvincourt ir kitų kompozitorių kūrinius.

Koncerto svečiai Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ paaukojo 853 litus.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie „Muzikinio linkėjimo“ koncerto idėjos įgyvendinimo Kaune:
Vytauto Didžiojo universitetui – už galimybę surengti koncertą ypatingoje erdvėje, vienoje geriausių miesto koncertų salių – Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje auloje.

Atlikėjams, atvykusiems į Kauną pasidalinti muzika: smuikininkei Silvijai Vaitkevičiūtei, saksofonininkui Leonardui Pilkauskui, altininkei Ievai Sruogytei, pianistei Julijai Sadaunykaitei, klarnetininkui Rimvydui Savickui, baritonui Žygimantui Galiniui, pianistei Paulei Galinienei, saksofonininkui Dominykui Grigaliūnui, pianistui Vaidriui Smilinskui.

Koncerto vedėjui Donatui Rinkevičiui, nuotaikingai pristačiusiam atlikėjus ir papasakojusiam apie fondo „Rugutė“ veiklą.

Dizainerei Vaidonei Dabriškaitei, kūrusiai renginio plakatus ir programėles.

Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijai už pagalbą greitai, kokybiškai ir nemokamai spausdinant renginio plakatus.

Koncerto nuotraukos – galerijoje.

2013 m. gegužės 8 d. vakarą Taikomosios dailės muziejus atvėrė duris visiems, panorusiems kartu su jaunaisiais atlikėjais siųsti Muzikinį linkėjimą. Trečiasis paramos koncertas ir šiais metais kvietė pasiklausyti rinktinių klasikinės muzikos kūrinių ir paremti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Koncerte skambėjo kamerinių ansamblių ir solistų atliekami G. F. Händelio, D. Scarlatti, W. A. Mozarto, L. van Beethoveno, F. Schuberto, S. Rachmaninovo, D. Kabalevsky, C. Debussy, B. Dvariono, R.Schedrino kūriniai.

Spalvinga vakaro programa džiugino vakaro dalyvius ir svečius. Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ buvo paaukoti 1585 litai.

Dėkojame visiems už skirtą laiką ir parodytą dėmesį, už tai, kad jau trečius metus galime siųsti Muzikinį linkėjimą vaikams.

Siunčiame nuoširdžias padėkas Lietuvos Nacionalinei filharmonijai, Lietuvos dailės muziejui, Taikomosios dailės muziejaus vedėjai dr. Birutei Vosylytei bei visam kolektyvui už pasitikėjimą ir jau antrus metus suteiktą galimybę rengti koncertą savo erdvėje.

Iš visos širdies dėkojame atlikėjams: smuikininkui Simui Tankevičiui, smuikininkei Aistei Birvydaitei, altininkui Jurgiui Juozapaičiui, violončelininkei Ignei Pikalavičiūtei ‒ styginių kvarteto „Adora“ nariams, smuikininkei Silvijai Vaitkevičiūtei, sopraninui Viktorui Gerasimovui, pianistui Vaidriui Smilinskui, saksofonininkui Leonardui Pilkauskui, altininkei Ievai Sruogytei, pianistei Julijai Sadaunykaitei, baritonui Žygimantui Galiniui, pianistei Paulei Galinienei, dovanojusiems dalį savo laiko ir pastangų, kad Muzikinis linkėjimas suskambėtų ir šiais metais!

Esame laimingi, kad vakaro vedėjas aktorius Dominykas Vaitiekūnas ir šiais metais yra kartu su „Muzikiniu linkėjimu“, žaismingai kviečia atlikėjus į sceną, papasakoja apie fondo „Rugutė“ veiklą.

Dėkojame fortepijonų meistrui, derintojui ir restauratoriui Audriui Blažiūnui, prieš koncertą tikrinusiam ir suderinusiam fortepijoną.

Dėkojame dizainerei Vaidonei Dabriškaitei jau trečius metus kuriančiai „Muzikino linkėjimo“ grafinį apipavidalinimą: koncerto plakatus, programėles, logotipą, interneto svetainės dizainą.

Dėkojame draugiškajam kino teatrui „Pasaka“ už pagalbą skleidžiant žinią apie koncertą, parodant vaizdo kvietimus prieš kino seansus, UAB „Vilniaus Skaitmeninė Spauda“ už tai, kad sutiko nemokamai atspausdinti renginio plakatų.

Ačiū visiems, padėjusiems siųsti Muzikinį linkėjimą!

Koncerto nuotraukos – galerijoje.