„Vilniaus klarnetai“

„Vilniaus klarnetai“Ansamblis „Vilniaus klarnetai“:

Edvardas Kuleševičius
Vidmantas Riškus
Dainius Verbickas
Laurynas Čekelis

„Vilniaus klarnetai“ susibūrė 2009 metais Europos kultūros sostinėje Vilniuje. Tai pirmasis tokios sudėties kolektyvas Lietuvoje. Čia muzikuojantys keturi jauni entuziastingi profesionalūs muzikantai groja tik klarnetais!
Galbūt klarnetas šiuo laikmečiu ne toks populiarus instrumentas kaip gitara, būgnai ar fortepijonas, tačiau neabejojame, jog nustebsite, kokią įvairią muziką galima groti šiuo instrumentu.
Ansamblio repertuaras labai platus ir apima įvairių stilių – baroko, klasicizmo, romantizmo, džiazo ir šiuolaikinę – muziką. Klarnetininkų atliekami kūriniai išsiskiria melodingumu, dinamiškumu, puikiu skambesiu įvairiose scenose ir kultūrinėse erdvėse.
Daug ir kruopščiai dirbdami instrumentalistai stengiasi, kad ši tikrove virtusi „klarnetinė idėja“ pasiektų visus norinčius ją išgirsti ir pradžiugintų muzikos mėgėjus bei praturtintų Lietuvos muzikinį gyvenimą. Tikimės, kad klausydamiesi ansamblio „Vilniaus klarnetai“ išgirsite virtuoziškai atliekamus muzikos kūrinius, kurie paliks jums didžiulį įspūdį.

www.vilniausklarnetai.lt